O nas

Gramy i śpiewamy dzięki Bogu i dla Niego. Posługę uwielbienia traktujemy również jako formę ewangelizacji. Pragniemy, aby to, co robimy przybliżało innych do Boga. Pochodzimy z różnych zakątków diecezji kieleckiej: z Chmielnika, Suliszowa, Buska-Zdroju, Tucząp, Kotlic, oraz Ciecierz. Liderem zespołu jest Joanna Szczepska, a menedżerem Artur Sekuła.

Duchowo jesteśmy w „ poczekalni” – wszyscy pragniemy spotkania, z Panem. Każdy z nas ma inną drogę i swój czas, ale wierzymy, że zespół jest wspólnotą, w której doświadczamy obecności Boga Żywego, który zmienia nasze serca i nasze życie.

Sekcja instrumentalna – złożona jest z przyjaciół wspólnoty, którzy bezinteresownie poświęcają swój czas dla innych. Oni ( bo to sami mężczyźni ) kochają muzykę. To co robią, to ich wielka pasja.

Sekcja śpiewająca – to same kobiety, w większości należące do wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w Chmielniku, której charyzmatem jest uwielbienie Jezusa w mocy Ducha Świętego. Pojawił się również młody głos, który jest dla nas dużym wsparciem 🙂

WOKALISTKI:

Aldona Gola, Anna Kwiecień, Maria Gadawska, Malwina Piotrowska, Joanna Szczepska, Marianna Szczepska

INSTRUMENTALIŚCI:

Instrumenty klawiszowe – Piotr Braciszewicz

Gitara akustyczna – Sebastian Tutak

Gitara basowa – Marcin Makowski

Perkusja – Alan Stachurski